Van bij start tot einde een persoonlijke aanpak met aandacht en respect voor de noden en vragen van zowel koper als verkoper. Vanuit deze gesprekken lukt het hen schitterend om een perfecte match te vinden als koper met een huis. In 2 weken tijd een pand gekocht en verkocht, TOP!:-)
Voordat we de beslissing hadden genomen om met LL in zee te gaan hadden we 3 makelaars laten komen om elk een onafhankelijke schatting te maken en hun manier van werken te weten te komen. Loontjes en Lagast kwam er met kop en schouders bovenuit. Een correcte schatting en een correcte schattingsprijs. Woning na 1 kijkdag verkocht voor de vraagprijs. De woning werd zeer professioneel voorgesteld door prachtige maar correcte foto's. De begeleiding in het dossier is super. Advies voor toekomstige verkopers van een woning => hou je aan de voorgestelde realistische schattingsprijs. Tot slot, indien ik opnieuw zou verkopen, dan deed ik dit zeker op nieuw met Loontjes en Lagast !!
Zowel bij aankoop van ons nieuwe huis als de verkoop van ons vorige huis gebruik gemaakt van de kennis en professionele aanpak van dit team. Ze voelen hun klanten heel goed aan en zoeken voor beide partijen de beste overeenkomst. Voor iedereen een aanrader! Bedankt.
Vanaf het begin was er een toffe en professionele samenwerking met Caroline en Nele. Alles was tot in de puntjes geregeld en beide staan ze altijd klaar met advies en oplossingen. Loontjens en Lagast kan ik iedereen aanbevelen.
Zeer vriendelijke makelaars. Goede uitleg bij het bezoek van het huis en bij afhandeling van de verkoop.